Klinika S.TOM

 

Klinika S.TOM istnieje na rynku od ponad 20 lat i zlokalizowana jest przy ulicy Wiktorskiej na Warszawskim Mokotowie tuż przy ulicy Puławskiej. Jako firma z długoletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, począwszy od codziennej higieny i profilaktyki, aż po skomplikowane zabiegi z zakresu implantologii, periodontologii, a nawet laryngologii, które w razie potrzeby przeprowadzane są w sedacji bądź narkozie. Nasz zespół składa się z dziewięciu wysoko wykwalifikowanych lekarzy, oraz sześciu dyplomowanych higienistek stomatologicznych. Dla oszczędności czasu naszych pacjentów, na terenie kliniki znajduje się aż pięć gabinetów lekarskich oraz pracownia radiologiczna, a każde z tych pomieszczeń wyposażone jest w sprzęt i materiały najwyższej jakości. Głównym celem kliniki jest dbanie o zdrowy uśmiech naszych pacjentów, ale także szerzenie ogólnej wiedzy na temat higieny jamy ustnej oraz zagrożeń związanych z jej brakiem. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, a dzięki doświadczeniu i technologii, które posiadamy, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem.

Klinika posiada w swojej ofercie unikalne usługi dzięki którym posiada w pełni kompletną ofertę usług stomatologicznych. Specjaliści kliniki posiadają najwyższe kwalifikacje na rynku usług dentystycznych potwierdzone wieloletnim doświadczeniem, szkoleniami jak również stażem naukowo-dydaktycznym. Klinika STOM wytycza najwyższe standardy usług stomatologicznych.


 
Gabinet S.Tom jest laureatem pierwszej edycji konkursu na najpiękniejsze gabinety stomatologiczne TOP DESIGN 2010.
Hasło „Leczymy całe rodziny” stało się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
Współpracujemy z INTERPOLSKA I MEDIRATY
Wybierz język: Wersja polska   Wersja angielska Wersja rosyjska
1-jpg.jpg 2-jpg.jpg 4-jpg.jpg 5-jpg.jpg 7-jpg.jpg
Gabinet Stomatologiczny S. Tom Tomasz Falkowski i Partnerzywięcej informacji‎, Wiktorska 8, 02-587 Warszawa
Państwo wysyłają do nas zapytanie za pomocą powyższego formularza. My poprzez e-mail lub telefonicznie potwierdzamy termin wizyty, który Państwo zasugerowali bądź proponujemy inny. Zapraszamy do korzystania z e-Rezerwacji!

E-REZERWACJA

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Lekarz
Data
Wypełnienie
Leczenie kanałowe
Implantologia
Protetyka implantologiczna
Protetyka
Ortodoncja
Periodontologia
Chirurgia stomatologiczna np ekstrakcja zęba
Wybielanie
RTG - zębowe, pantomogram, tomografia komputerowa 3D
Inne
Czyszczenie
Konsultacja implantologiczna

E-KONSULTACJA