Leczymy Bezboleśnie

 
Dentofobialęk polegający na obawie przed leczeniem stomatologicznym. Około 15% osób podaje, iż strach przed “ dentystą” jest paraliżujący i uniemożliwia wizyty u stomatologa.
 
•   W Gabinecie S.TOM pacjenci cierpiący na dentofobie są traktowani wyjątkowo . Wieloletnie doświadczenie z młodymi pacjentami z zaburzeniami dentofobii pozwala szybko zdjagnozować problem, jego przyczyny  a następnie skutecznie przeciwdziałać. Naszym celem jest pozbycie się wszelkich obaw przed leczeniem.
 
•   Nasi lekarze są czuli na ból pacjenta - dla Państwa komfortu przed znieczuleniem jest możliwość aplikowania w miejsca wkłucia igły maści znieczulającej
 
•   Dzięki komputerowemu urządzeniu do bezbolesnego znieczulania QuickSleeper, pacjent po zabiegu nie odczuwa nieprzyjemnych efektów, które występuja przy tradycyjnych metodach znieczulania, takich jak odrętwienie czy brak czucia.

 

Zwracamy dużą uwagę na bezbolesne wykonanie zabiegu

 

Wybierz język: Wersja polska   Wersja angielska Wersja rosyjska
1-jpg.jpg 2-jpg.jpg 4-jpg.jpg 5-jpg.jpg 7-jpg.jpg
Gabinet Stomatologiczny S. Tom Tomasz Falkowski i Partnerzywięcej informacji‎, Wiktorska 8, 02-587 Warszawa
Państwo wysyłają do nas zapytanie za pomocą powyższego formularza. My poprzez e-mail lub telefonicznie potwierdzamy termin wizyty, który Państwo zasugerowali bądź proponujemy inny. Zapraszamy do korzystania z e-Rezerwacji!

E-REZERWACJA

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Lekarz
Data
Wypełnienie
Leczenie kanałowe
Implantologia
Protetyka implantologiczna
Protetyka
Ortodoncja
Periodontologia
Chirurgia stomatologiczna np ekstrakcja zęba
Wybielanie
RTG - zębowe, pantomogram, tomografia komputerowa 3D
Inne
Czyszczenie
Konsultacja implantologiczna

E-KONSULTACJA