Komfort i Bezpieczeństwo

 
Posiadamy Certyfikat ISO 9001
  • Posiadamy certyfikat ISO, który jest zbiorem norm i wzorów usprawniających system zarządzania i jakością. Droga uzyskania tej certyfikacji nie jest prosta, jednakże korzyści, jakie z niej wynikają są warte poświęcenia. Polega to, na spełnieniu określonych wymagań, co w odniesieniu do klinki stomatologicznej znaczy odpowiednie wyposażenie, czystość, najwyższy poziom kontroli sterylizacji i dezynfekcji. Nasz gabinet nastawiony jest na ciągłe doskonalenie. Chcielibyśmy, aby Pacjenci, którzy przekraczają próg naszej kliniki mogli mieć pewność, że jakość wykonywanych tutaj usług jest na najwyższym poziomie.
Sterylizacja
  • Nasz personel zwraca szczególną uwagę na prawidłowe wypełnianie procedur sterylizacji i dezynfekcji, co zapewnia naszym pacjentom najwyższy stopień bezpieczeństwa i higieny. Do sterylizacji używamy wysokiej klasy autoklawy, które dzięki wytwarzaniu wysokiej temperatury i ciśnienia, eliminują wszelkie wirusy, grzyby i bakterie oraz ich formy przetrwalnikowe. Stosujemy jednorazowe zabezpieczenia ochronne zakładane na końcówki stomatologiczne, zmieniane po każdym pacjencie:
  • Ślinociąg
  • Zagłówek fotela
  • Folie ochronne na uchwyty i sprzęt stomatologiczny
Wybierz język: Wersja polska   Wersja angielska Wersja rosyjska
1-jpg.jpg 2-jpg.jpg 4-jpg.jpg 5-jpg.jpg 7-jpg.jpg
Gabinet Stomatologiczny S. Tom Tomasz Falkowski i Partnerzywięcej informacji‎, Wiktorska 8, 02-587 Warszawa
Państwo wysyłają do nas zapytanie za pomocą powyższego formularza. My poprzez e-mail lub telefonicznie potwierdzamy termin wizyty, który Państwo zasugerowali bądź proponujemy inny. Zapraszamy do korzystania z e-Rezerwacji!

E-REZERWACJA

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Lekarz
Data
Wypełnienie
Leczenie kanałowe
Implantologia
Protetyka implantologiczna
Protetyka
Ortodoncja
Periodontologia
Chirurgia stomatologiczna np ekstrakcja zęba
Wybielanie
RTG - zębowe, pantomogram, tomografia komputerowa 3D
Inne
Czyszczenie
Konsultacja implantologiczna

E-KONSULTACJA