Aktualności

02/09/2018

Klauzula informacyjna 

Informujemy, iż Gabinet Stomatologiczny S.TOM Tomasz Falkowski i Partnerzy Spółka Partnerska. przetwarza Państwa dane osobowe na potrzeby realizacji umowy na leczenie stomatologiczne i dostarczanie faktur drogą elektroniczną. Zgodnie z prawem przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, prawo do  wprowadzania zmian/poprawek, prawo do usunięcia swoich danych, prawo do ograniczeń w przetwarzaniu, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo łatwej przekazywalności danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

Administratorem danych jest Gabinet Stomatologiczny S.TOM Tomasz Falkowski i Partnerzy Spółka Partnerska Siedziba: Ul. Wiktorska 8 lokal 2, 02-587  Warszawa

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych:iodo.stom@com.pl

Odbiorcą danych osobowych będą: biuro rachunkowe oraz podmioty lub organy, które są upoważnione na podstawie przepisów prawa.

Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres zgodny z wymogami ustawowymi.

Ma Pan/Pani prawo wniesienie skargi do UODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Wybierz język: Wersja polska   Wersja angielska Wersja rosyjska
1-jpg.jpg 2-jpg.jpg 4-jpg.jpg 5-jpg.jpg 7-jpg.jpg
Gabinet Stomatologiczny S. Tom Tomasz Falkowski i Partnerzywięcej informacji‎, Wiktorska 8, 02-587 Warszawa
Państwo wysyłają do nas zapytanie za pomocą powyższego formularza. My poprzez e-mail lub telefonicznie potwierdzamy termin wizyty, który Państwo zasugerowali bądź proponujemy inny. Zapraszamy do korzystania z e-Rezerwacji!

E-REZERWACJA

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Lekarz
Data
Wypełnienie
Leczenie kanałowe
Implantologia
Protetyka implantologiczna
Protetyka
Ortodoncja
Periodontologia
Chirurgia stomatologiczna np ekstrakcja zęba
Wybielanie
RTG - zębowe, pantomogram, tomografia komputerowa 3D
Inne
Czyszczenie
Konsultacja implantologiczna

E-KONSULTACJA